Bodování – Průběžné pořadí jezdců na mistrovství světa 2008

Jezdci

irl nor cyp por arg ita grc pol fin aus esp gbr  
Poř. Jezdec IRL NOR CYP POR ARG ITA GRC POL FIN AUS ESP GBR Celk.
1. LOEB S. 101010101050288101093
2. HIRVONEN M. 688808101010106892
3. SORDO D. 84568008568664
4. LATVALA J.-M. 06003106-65-238
5. SOLBERG P. -36506050-5535
6. SOLBERG H. 55046106020433
7. WILSON M. 22404304132328
8. OGIER S. 30000080344024
9. VILLAGRA F. --22505-011-16
10. RAUTENBACH C. 0030004-00018
11. ÖSTBERG M. ---3-2200--07
12. AL QASSIMI K. 1-11-03-00006
13. RANTANEN M. --------4---4
  NOVIKOV E. -000-4000-0-4
  ATKINSON Ch. 4-----------4
16. LATVALA J. - M. -------0--3-3
  HOLOWCZYC K. -------3----3
18. KETOMAA J. --------2---2
19. RAUTENBACH C. -------1----1
  ATHANASSOULAS L. ------1---0-1
  AL-ATTIYAH N. --00100----01
  AAVA U. 01------0---1

Produkční vozy

nor cyp por arg ita grc aus gbr  
Poř. Jezdec NOR CYP POR ARG ITA GRC AUS GBR Celk.
1. LOEB S. --------96
2. HIRVONEN M. --------92
3. PROKOP M. 6-80-5101085
4. SORDO D. --------66
5. LATVALA J.-M. --------44
6. SOLBERG H. --------42
  ARAÚJO A. 5810-685-42
  KOSCIUSZKO M. --------42
9. BURKART A. --------39
10. WILSON M. --------34
11. AL-ATTIYAH N. -6510100-031
12. SANDELL P. 10100-80-230
13. ABBRING K. --------27
14. BERTOLOTTI S. --------26
15. ARAI T. 05-6-60825
16. VILLAGRA F. --------24
17. BRYNILDSEN E. 8-644-0022
18. WEIJS H. --------20
19. BONATO Y. --------16
20. BETTEGA A. --------14
21. FLODIN P. 2-0-52-012
22. OGIER S. --------11
  NEIKSANS A. 440-03--11
24. RAUTENBACH C. --------10
  ATHANASSOULAS L. -----10--10
  GRIOTTI L. --------10
  NOVIKOV E. --------10
28. SOUSA B. 0---04059
  TAPPER M. --4-01049
30. PINOMÄKI K. --------8
  MASON R. ------8-8
  LINARI G. 003-203-8
  LIGATO M. ---8----8
34. SEMERÁD M. 001-00-67
35. MARTÍ J. --------6
  WEIJS H. Jr. --------6
  CROCKER C. ------6-6
  AAVA U. --------6
39. PAVLIDES S. ---5-0--5
  SOLBERG P. --------5
  SAUVAN F. 10-030-05
42. WALLENWEIN M --------4
  MAYER G. -00310-04
  TAYLOR S. ------4-4
  ATKINSON Ch. --------4
  LATVALA J. - M. --------4
  GILL G. -22-----4
48. RAUTENBACH C. --------3
  TARABUS J. 3-------3
  TIMOTHEOU Ch. -3------3
  TYPA R. --------3
52. SHEPHEARD S. ------2-2
53. GASSNER H. Jr. ----0--01

Junioři

irl cyp por arg ita pol fin esp  
Poř. Jezdec IRL CYP POR ARG ITA POL FIN ESP Celk.
1. LOEB S. --------96
2. HIRVONEN M. --------92
3. PROKOP M. 810--10810085
4. SORDO D. --------66
5. LATVALA J.-M. --------44
6. ARAÚJO A. --------42
  SOLBERG H. --------42
  KOSCIUSZKO M. -810108-6-42
9. BURKART A. 106-86-5439
10. WILSON M. --------34
11. AL-ATTIYAH N. --------31
12. SANDELL P. --------30
13. ABBRING K. 0-8-0100027
14. BERTOLOTTI S. 6-3-243826
15. ARAI T. --------25
16. VILLAGRA F. --------24
17. BRYNILDSEN E. --------22
18. WEIJS H. 0---3521020
19. BONATO Y. 5-0-560-16
20. BETTEGA A. --464---14
21. FLODIN P. --------12
22. OGIER S. --------11
  NEIKSANS A. --------11
24. ATHANASSOULAS L. --------10
  NOVIKOV E. --------10
  RAUTENBACH C. --------10
  GRIOTTI L. 3-5-020-10
28. TAPPER M. --------9
  SOUSA B. --------9
30. MASON R. --------8
  LINARI G. --------8
  LIGATO M. --------8
  PINOMÄKI K. ------8-8
34. SEMERÁD M. --------7
35. AAVA U. --------6
  CROCKER C. --------6
  MARTÍ J. -------66
  WEIJS H. Jr. --6-----6
39. SAUVAN F. --------5
  PAVLIDES S. --------5
  SOLBERG P. --------5
42. GILL G. --------4
  LATVALA J. - M. --------4
  ATKINSON Ch. --------4
  MAYER G. --------4
  TAYLOR S. --------4
  WALLENWEIN M ------4-4
48. TARABUS J. --------3
  RAUTENBACH C. --------3
  TYPA R. -----3--3
  TIMOTHEOU Ch. --------3
52. SHEPHEARD S. --------2
53. GASSNER H. Jr. --------1
Zákruta.cz - soutěž
Autosport.cz


toplist